HİZMET KALİTESİ

Hizmet Kalitesi

Özel Emniyet Bandı

Özel emniyet bandı12 / 24 / 45 kg'lık Bizimgaz'ın tüplerinin üzerinde bulunan "Özel Güvenlik Bandı" Bizimgaz tüplerinin tam dolu olduğunun, tüm güvenlik ve kaçak-kontrol testlerinden geçtiğini temsil etmektedir. Bu bant tüpünüzün ilk defa sizin tarafınızdan açıldığının garantisidir.

Müşterilerimiz evlerine ve işyerlerine gelen tüplerde montaj yapılmadan önce mutlaka tüpler üzerindeki şirink (shrink) olarak adlandırılan bu bantın olup olmadığına dikkat etmelidir. Eğer tüpünüzün üzerinde özel güvenlik bandı yok ise lütfen hemen 0 800 211 64 05 no'lu Ücretsiz Bizimgaz Tüketici Hattı'nı arayarak durumu bildiriniz.

Sigorta

SigortaBizimgaz, misyonu ve insana olan saygısı gereği, can ve mal güvenliğini her türlü kazancın önünde tutar. Bu nedenle, ülkenin her yanındaki müşterilerine sigorta güvencesini sunar. Doğabilecek tüm riskleri maksimum ölçüde teminat altına almayı prensip edinmiştir.

Ülkemizin ve global piyasanın en güçlü ve güvenilir sigorta şirketleriyle çalışır, yasaların zorunlu kıldığı tüm sigortaları yaptırmakla kalmayıp ilave sigorta teminatlarıyla yurt genelindeki tüm abonelerimizin uğrayabileceği her türlü maddi bedeni zarar ve ziyanı, yasal sorumluluğu olması durumunda yaptırmış olduğu sigorta teminatları kapsamında karşılar.