Tarihçe

Dünyanın en büyük LPG dağıtım firması SHV Energy'nin bir markası olan Bizimgaz 1967 yılında Hayrettin Karaali tarafından kurulmuştur. 1992 yılında Fransız Primagaz'ın Bizimgaz'ı satın alması ile Primagaz bünyesine katılmıştır. Daha sonra 1999 yılında Primagaz'ın da dünyanın en büyük LPG dağıtım firması Hollandalı SHV Energy tarafından satın alınması ile Bizimgaz, SHV ailesinin bir parçası haline gelmiştir. 2012 itibarıyla SHV Energy grubunun diğer iştiraki olan İpragaz A.Ş. ile birleşme kararı alarak Tüpgaz ile Otogaz segmentlerindeki hizmetlerini İpragaz A.Ş. çatısı altında yürütmeye devam etmektedir. 55 yılı aşkın deneyimi ile durmadan büyüyen Bizimgaz markası her geçen yıl daha da güçlenerek yoluna devam etmektedir.

Bizimgaz Likit Petrol Gazı (LPG) temini, stoklanması, dolumu, tüplügaz ve otogaz olarak dağıtımı konusunda, kuruluşundan itibaren sektörün lider kuruluşları arasında yer almıştır ve almaya devam edecektir.

Tarihçe - 1 Tarihçe - 2 Bizimgaz sizlere sadece LPG değil; 55 yılı aşkın deneyim ve güvenilirliğiyle, Türkiye'de kesintisiz enerji ve yüksek güvenlik standartları sunmayı amaç edinmiştir.

Bizimgaz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini tescillemek amacıyla tüm süreçleri (LPG satın alınması, depolanması, tüp ve tankerlere dolumu, satışı ve pazarlaması) için ISO 9001 belgesi almayı başarmış ilk LPG dağıtım firmasıdır. Aynı zihniyetle faaliyetlerine İpragaz çatısı altında devam eden Bizimgaz, güvenliğiniz ve memnuniyetiniz için geliştirme çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Bizimgaz, Türkiye'de gerek kendi mülkiyetinde gerekse anlaşmalı toplam 13 dolum tesisi ve 71 ilde yaklaşık 200'ü aşkın tüpgaz bayisi ve de 300'ü aşkın otogaz istasyonu ile faaliyetlerini sürdürmekte ve sektörde büyümeye devam etmektedir.

Tarihçe - 3 Tarihçe - 4 Tarihçe - 5


TÜPGAZ FİYATLARI

OTOGAZ FİYATLARI